پیام مدیر عامل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیام مدیر عامل

پالایش نگین سیاه آذربایجان به عنوان عضو کوچکی از اجزای بدنه صنعت قیر کشور، کیفیت و امنیت بالای محصول و جلب رضایت مشتری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با استعانت از درگاه باریتعالی و بهره گیری از نیروهای متخصص، مجرب و دانشگاهی سعی دارد در مسیر ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات خود گام بردارد.
یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت، مهمترین پشتوانه های ما در این راه بوده است. بی شک حفظ ره‌آوردهای گذشته و همسویی با تحولات و چالش های پیش رو نیازمند نگرش جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره گیری از دانش و فناوری های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.
اینک شرکت پالایش نگین سیاه آذربایجان در حال بررسی و عقد قرارداد با بیشترین خریداران از کشورهای ترکیه، ترکمنستان، گرجستان و پاکستان است تا به سمت خود سوق دهد و بعد از دستیابی به این مهم، صادرات به سایر کشورها از جمله هند، چین و افغانستان و سایر کشورهای اسلامی را در دستور کار دارد.
امید است با اتکاء به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان سخت کوش و حمایت های مسئولان دلسوز، نفش موثری در اعتلای صنعت کشورم عزیزمان بر عهده گیریم.
این شرکت افتخار دارد که به عنوان یکی از تولیدکنندگان قیر در انواع مختلف 100 * 85 - 70 * 60 -  40  * 50 براساس شاخص عملکرد یا PG به ظرفیت 360 هزار تن در سال و با استفاده از مهندسین مجرب و کارشناسان خبره و با تجربه و استفاده از تکنولوژی مدرن اقدام به توسعه تجهیزات شرکت و ساخت و نصب پکیج مبدل های حرارتی جهت پیش گرم خوراک، بدون نیاز به شعله مستقیم و اجرای مخزن میانه جهت افزایش تولید با کیفیت عالی، بهره برداری نموده است.
همچنین این شرکت با دارا بودن مجوز از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و به عنوان یکی از تامین کننده های قیر پروژه های عمرانی وزارت راه و شهرسازی، آمادگی خود را جهت تامین و حمل قیر اعلام می نماید.