پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

پالایش نگین سیاه آذربایجان به عنوان عضو کوچکی از اجزای بدنه صنعت قیر کشور، کیفیت و امنیت بالای محصول و جلب رضایت مشتری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با استعانت از درگاه باریتعالی و بهره گیری از نیروهای متخصص، مجرب و دانشگاهی سعی دارد در مسیر ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات خود گام بردارد.
یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت، مهمترین پشتوانه های ما در این راه بوده است. بی شک حفظ ره‌آوردهای گذشته و همسویی با تحولات و چالش های پیش رو نیازمند نگرش جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره گیری از دانش و فناوری های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.
اینک شرکت پالایش نگین سیاه آذربایجان در حال بررسی و عقد قرارداد با بیشترین خریداران از کشورهای ترکیه، ترکمنستان، گرجستان و پاکستان است تا به سمت خود سوق دهد و بعد از دستیابی به این مهم، صادرات به سایر کشورها از جمله هند، چین و افغانستان و سایر کشورهای اسلامی را در دستور کار دارد.
امید است با اتکاء به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان سخت کوش و حمایت های مسئولان دلسوز، نفش موثری در اعتلای صنعت کشورم عزیزمان بر عهده گیریم.
این شرکت افتخار دارد که به عنوان یکی از تولیدکنندگان قیر در انواع مختلف 100 * 85 - 70 * 60 -  40  * 50 براساس شاخص عملکرد یا PG به ظرفیت 360 هزار تن در سال و با استفاده از مهندسین مجرب و کارشناسان خبره و با تجربه و استفاده از تکنولوژی مدرن اقدام به توسعه تجهیزات شرکت و ساخت و نصب پکیج مبدل های حرارتی جهت پیش گرم خوراک، بدون نیاز به شعله مستقیم و اجرای مخزن میانه جهت افزایش تولید با کیفیت عالی، بهره برداری نموده است.
همچنین این شرکت با دارا بودن مجوز از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و به عنوان یکی از تامین کننده های قیر پروژه های عمرانی وزارت راه و شهرسازی، آمادگی خود را جهت تامین و حمل قیر اعلام می نماید.